Informacje o firmie

Firma GROOMER.COM.PL powstała z połączenia pasji i miłości dla zwierząt. Nieustanne poszukiwania najlepszych dostępnych na rynku produktów zaowocowały odkryciem kosmetyków ShowDog. Od 2011 roku nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków i preparatów ShowDog na terenie naszego kraju.

 

Irlandzka linia kosmetyków ShowDog opracowana została specjalnie na potrzeby psów wystawowych. Wszystkie produkty z tej linii zapewniają najwyższą jakość i najlepszą skuteczność w osiągnięciu zamierzonego efektu.

 

Przy produkcji tych kosmetyków wykorzystano składniki najwyższej jakości, które w połączeniu ze specjalną formułą opartą na długotrwałych badaniach gwarantują uzyskanie rezultatów wymaganych na ringu. Specjalistyczne szampony, odżywki, preparaty, kierowane są do wystawców i profesjonalnych groomerów, którzy traktują pielęgnację zwierząt jako sztukę.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel